Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž o nejlepší Widget pro Nokii N97

27. 12. 2008

Obrazek

Jestli máte estetické cítění a rádi pracujete v grafických programech, můžete ovlivnit podobu pohotovostního režimu Nokie N97. Nokia vyhlásila soutěž o nejlepší Widget pro Nokii N97. Přihlásit se může úplně kdokoliv. A vítěz získá - ano, právě Nokii N97. Klíčové informace jsem pro vás přeložil v obsahu reportu.

Soutěž o nejlepší design Widgetu pro Nokii N97 právě začala. Widgety jsou malé a velmi jednoduché aplikace, často netématicky zaměřené na své umístění. Znát je můžeme například ze SideBaru Windowsů Vista. Také Symbian S60 se dočkal Widgetů pro pohotovostní režim. Uživatelé nejsou limitovánáni ničím. Pokud požadované malé "prográmky" budou existovat, pro uživatele tak vznikne každodenní předpověď počasí (přímo stahovaná z internetu a zobrazovaná v pohoovostním režimu telefonu), nejprohlíženější video dne na portálu YouTube (nebo klidně také stream.cz), horoskop, nejčtenější články oblíbených webů aktuální dne a plno dalšího.

 

 

Obrazek

 

Nyní přichází na řadu celá veřejnost, která má šanci ovlivnit podobu designu nových Widgetů pro připravované telefony. Nápadům se meze nekladou, podmínkou je pouze dodržení předem určených rozměrů (šablona pro Photoshop ke stažení zde). Pokud bude vaše představa ideálního Widgetu čerpat z webového zdroje soukromých společností, (např. YouTube) je nutné dodržet duševní vlastnictví té konkrétní značky (resp. brandu).

Váš výtvor můžete uploadovat přímo Nokii. Galerii výtvorů ostatních můžete pak prohlížet zde. Soutěž probíhá do 27.2.2009 a vítěz získá Nokii N97 s jeho vlastním Widgetem, který bude k dispozici ke stažení pro všechny budoucí majitele tohoto přístroje. Všechny náležiét informace o projektu "Widgety pro N97" naleznete zde. Inspiraci zdar!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář